Tarım Makineleri Özel Rulmanları

Toz, Kir ve nemi dışarıda tutun!agri hub zeichnung 2 large

LFD Agri-Hub üniteleri mükemmel sızdırmazlık sistemine sahiptir. Kendinden gresli olmalarından dolayı yağlama ihtiyacı gerektirmez, uygulama esnasında maruz kalınan zorlu ortam koşullarına dayanım göstermekle birlikte büyük partiküllere (çakıl, küçük taş taneleri gibi) dayanıklıdır. Kolay montajı ile birlikte uzun çalışma ömrü sağlar ve ekstra oluşabilecek masrafları azaltır.

lfd agrihub qu 02 largeGüvenilir teknoloji

LFD Agri Hub üniteleri, yüksek Alman mühendisliği ve LFD firmasının tarım sektöründe uzmanlığı ışığında geliştirilmiş olup, ayrıca laboratuar ve saha testlerine tabi tutulup tüm bu testlerden başarı ile geçmiştir. Saha ortamındaki yorulma testinde, yaklaşık 4000 hektar alanda 20km/saat hızda uygulama yapılmış olup, test sonucunda ortam koşullarına karşı dayanım ve üstün sızdırmazlık sağlanmıştır.

agri-hub-test-01-large
agri-hub-test-02-large
agri-hub-test-03-large
agri-hub-zeichnung-2-large
agri-hub-zeichnung-komplett-large
lfd-agrihub-qu-02-large

back to top

Hakkımızda

world-map

Saytek Rulman 2019 yılında faaliyete geçmiş olup , ürün portföyünde  , rulmanlar , güç aktarım ekipmanları , redüktörler , lineer hareket sistemleri , sızdırmazlık elemanları , rulman montaj/demontaj , bakım ekipmanları ve bakım hızmeti , maden makina yedek parça ekipmanları bulunmaktadır .

Hızlı Iletişim

Adresimiz : Halkapınar Mah. 1082 Sk. Pamuk Plaza B Blok No.7 Yenişehir - Konak/İZMİR
Telefon : +90 (232) 504 19 66

Faks : +90 (232) 504 19 69

Mail : info@saytekrulman.com.tr

Sosyal Medya